Zespół

Agata Krzyżanowska - adwokat

tel. kom. +48 604-843-758

Absolwentka studiów prawniczych na Uniwersytecie Wrocławskim. Pracę magisterską złożyła w Katedrze Prawa Karnego Materialnego. Od 2014 roku jest członkiem Izby Adwokackiej we Wrocławiu. Założycielka Kancelarii. Licencjonowany zarządca nieruchomości. Ukończyła podyplomowe studia z zarządzania nieruchomościami w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Dotychczasowe doświadczenie i praktykę zawodową zdobyła przy współpracy z renomowanymi wrocławskimi kancelariami adwokackimi, radców prawnych i notariuszy. Kontynuuje zawód adwokata w rodzinie. Swoją specjalizację ukierunkowała na zagadnienia prawne mające za przedmiot nieruchomości, w tym mieszkaniowe i czynności z nimi związane. Nie mniej ważne pozostają dla niej inne sprawy z zakresu prawa karnego oraz prawa rodzinnego i spadkowego. W swojej pracy świadczy pomoc prawną na rzecz osób fizycznych. Zajmuje się obsługą prawną wspólnot mieszkaniowych oraz małych i średnich rodzinnych przedsiębiorstw prowadzonych w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej, spółki jawnej, spółki komandytowej i spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. W zakresie jej praktyki zawodowej znajdują się sprawy rodzinne, spadkowe i odszkodowawcze. Świadczy obronę w sprawach karnych, sprawach o wykroczenia i sprawach nieletnich, przede wszystkim dotyczących przestępstw i wykroczeń przeciwko mieniu, bezpieczeństwu w komunikacji, prawom pracownika oraz mających za przedmiot narkotyki. Swoje relacje z Klientami buduje na obustronnym zaufaniu, zrozumieniu istoty problemu i zaproponowaniu najlepszego rozwiązania. Skuteczność realizowanych rozwiązań gwarantuje szerokie spojrzenie na sprawę, dlatego ceni pracę w zespole prawników.

Aurelio Krzyżanowski - adwokat

tel. kom. +48 601-748-447

Absolwent studiów prawniczych na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Pracę magisterską złożył w Katedrze Prawa Finansowego. Po zakończeniu studiów odbył aplikację sądową i po zdanym egzaminie sędziowskim aplikację adwokacką. W 1993 roku został wpisany na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu. Prowadzi we Wrocławiu indywidualną kancelarię adwokacką. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa karnego, karno-skarbowego oraz prawa rodzinnego i spadkowego. Reprezentuje Klientów indywidualnych w sporach sądowych. Zajmuje się obsługą prawną małych i średnich rodzinych przedsiębiorstw prowadzonych w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej, spółki jawnej, spółki komandytowej i spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Współpraca

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, celem zapewnienia kompleksowej obsługi prawnej Kancelaria współpracuje z:

 • kancelariami notarialnymi,
 • kancelariami komorniczymi,
 • tłumaczami przysięgłymi,
 • specjalistami z dziedzin będących przedmiotem prowadzonych spraw, m.in.
  • psychologami dla osób dorosłych, dzieci i młodzieży,
  • rzeczoznawcami majątkowymi z zakresu wyceny nieruchomości, maszyn i urządzeń trwale związanych z gruntem,
  • geodetami,
  • specjalistami z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych.

Kariera

Kancelaria adwokacka poszukuje aplikantów adwokackich z Wrocławia do stałej współpracy. Osoby zainteresowane pracą jako aplikant/aplikantka w naszej Kancelarii adwokackiej we Wrocławiu, prosimy o złożenie dokumentów (CV ze zdjęciem, list motywacyjny i oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji) drogą elektroniczną na adres: kancelariakrzyzanowska@poczta.fm lub drogą tradycyjną w Kancelarii adwokackiej we Wrocławiu przy ul. Kazimierza Wielkiego 38/1.

Strona zapisuje pliki cookies na Twoim komputerze. Polityka cookies.

Zamknij.