Kancelaria

Jesteśmy zespołem prawników z doświadczeniem zawodowym zdobytym zarówno na salach sądowych, jak i poza nimi. Większość trudnych dla naszych Klientów spraw ma miejsce poza salą sądową, dlatego wiemy, jak ważna podczas współpracy z Klientami jest nasza dyspozycyjność i bezpośredni kontakt.

W obszarze naszego działania łączymy prawo, rodzinę i biznes, dlatego naszych Klientów wspieramy w sprawach zawodowych oraz w sprawach prywatnych. 

Koncepcją naszej pracy jest maksymalne zapewnienie, od strony prawnej, bezpieczeństwa i efektywności przedsięwzięć realizowanych przez naszych Klientów oraz kompleksowa obrona przed skierowanymi przeciwko nim wszelkim akcjom prawnym. Proponowane przez nas rozwiązania są przemyślane i systemowe, a powierzone nam czynności realizujemy w formie jednorazowych zleceń oraz stałej obsługi prawnej.

Kierujemy się zasadami etyki adwokackiej i godności zawodu, wysoką kulturą osobistą, rozwagą oraz dyskrecją. Na pierwszym miejscu stawiamy wzajemne zaufanie oraz interes naszego Klienta. Mówimy prostym i zrozumiałym dla każdego językiem, starając się budować dobre doświadczenia we wzajemnych relacjach. Profesjonalna pomoc prawna zaoszczędza naszym Klientom czas, zmniejsza stres oraz pozwala zrozumieć ewentualne ryzyka decyzji, niejednokrotnie w znacznym stopniu eliminując negatywne ich konsekwencje na przyszłość.

Z uwagi, że coraz mniejsze dla poszukujących pomocy prawnej ma znaczenie właściwość miejscowa działalności adwokata, nasza Kancelaria pracując przede wszystkim we Wrocławiu i okolicach, reprezentuje równocześnie interesy naszych Klientów w postępowaniach sądowych na terenie Sądów Apelacji Białostockiej, Gdańskiej, Katowickiej i Warszawskiej.

Strona zapisuje pliki cookies na Twoim komputerze. Polityka cookies.

Zamknij.