O Kancelarii

Jesteśmy rodzinną kancelarią adwokacką z Wrocławia, zbudowaną przez adwokata Aurelio Krzyżanowskiego i adwokat Agatę Krzyżanowską. Koncepcją naszej pracy jest maksymalne zapewnienie, od strony prawnej, bezpieczeństwa i efektywności przedsięwzięć realizowanych przez naszych Klientów. Kierujemy się zasadami etyki adwokackiej i godności zawodu, wysoką kulturą osobistą oraz dyskrecją. Na pierwszym miejscu stawiamy wzajemne zaufanie oraz interes naszego Klienta. Zdajemy sobie sprawę, że większość trudnych dla naszych Klientów spraw ma miejsce poza salą sądową, dlatego podczas współpracy gwarantujemy bezpośredni kontakt z adwokatem.

Zakres usług prawnych

Dziedziny prawa, w których nasza kancelaria adwokacka świadczymy usługi prawne, to prawo spadkowe, prawo karne i prawo nieruchomości, w tym prawo mieszkaniowe. Wspieramy Klientów i Klientki w sprawach zawodowych oraz w sprawach rodzinnych. Reprezentujemy interesy stron w sprawach o odszkodowania, podział majątku po rozwodzie, zniesienie współwłasności nieruchomości. Służymy pomocną prawną w odzyskiwaniu długów od kontrahentów, jak i w działaniach zmierzających do oddłużenia. Nasza kancelaria adwokacka we Wrocławiu zapewnia profesjonalną obronę i reprezentację w sprawach karnych oraz sprawach nieletnich. Bronimy praw osób podejrzanych o popełnienie przestępstwa, jak również świadczymy pomoc prawną na rzecz pokrzywdzonych przestępstwem. W postępowaniu wykonawczym reprezentujemy interesy osób skazanych.

Dlaczego nasza kancelaria adwokacka z Wrocławia?

Jesteśmy zespołem adwokatów z doświadczeniem zawodowym zdobytym zarówno na salach sądowych, jak i poza nimi. Mówimy prostym i zrozumiałym dla każdego językiem, starając się budować dobre doświadczenia we wzajemnych relacjach. Poczucie bezpieczeństwa i zaufanie Klientów jest jednym z naszych priorytetów. Oferowana przez naszą kancelarię adwokacką we Wrocławiu profesjonalna pomoc prawna zaoszczędza naszym Klientom czas i zmniejsza stres. Naszym celem jest zapobiegać, dlatego udzielane przez nas porady prawne są przede wszystkim praktyczne i pozwalające zrozumieć ewentualne ryzyka decyzji. Naszą dewizą jest "Dobrze przemyślana decyzja, to lepsza jakość życia". Korzystając z naszych usług prawnych, każda Twoja decyzja będzie dobrze przemyślana.

Jak pracujemy?

Nasza kancelaria adwokacka, pracując przede wszystkim we Wrocławiu i okolicy, reprezentuje równocześnie interesy naszych Klientów w postępowaniach sądowych przed sądami z obszaru Apelacji Białostockiej, Gdańskiej, Krakowskiej, Łódzkiej i Warszawskiej. Powierzone nam czynności realizujemy w formie jednorazowych zleceń oraz stałej obsługi prawnej. W naszej pracy kierujemy się prostymi zasadami: dyspozycyjność, terminowość, przyjazna atmosfera, motywacja w dążeniu do wspólnie założonych z Klientem celów. Powyższe jest możliwe jedynie przy wzajemnym zaufaniu, współpracy oraz wiedzy o całości sprawy. Adwokat nie jest od tego żeby Ciebie osądzać, naszym zadaniem jest Tobie pomagać. Zawsze staramy się znaleźć rozwiązania optymalne dla naszych Klientów. Ogromny nacisk kładziemy na bezpośrednią rozmowę i analizę posiadanych przez Klienta dokumentów. Oferujemy osobiste spotkania w biurze kancelarii adwokackiej we Wrocławiu.

 

Strona zapisuje pliki cookies na Twoim komputerze. Polityka cookies.

Zamknij.